8711 - Saradnik u tehničkom održavanju

Lokacija

Beograd

Za našeg klijenta, regionalnu kompaniju, tražimo posvećenog i odgovornog kandidata.

Opis posla:

  • Organizacija i koordinacija aktivnosti na održavanju opreme

  • Odgovornost za rešavanje incidenata i izveštavanje o statusu

  • Kontrola primene mera kao i vođenje računa da se prilikom radova koristi odgovarajuća propisana oprema i uređaji

  • Učestvovanje u pripremi biznis plana vezano za održavanje

  • Priprema tehničke dokumentacije za tendere i druge svrhe

  • Redovno održavanje baza podataka

  • Kreiranje i modifikacija radnih procedura i kontrola sprovođenja istih

  • Obavljanje administrativnih i drugih poslova u okviru svojih obaveza i odgovornosti

Kriterijumi:

  • VII stepen stručne spreme mašinskog usmerenja

  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

  • Engleski jezik – srednji nivo

  • Poznavanje rada na računaru - MS Office

  •               Vozačka dozvola B kategorije

Naš klijent nudi rad u stabilnoj regionalnoj kompaniji sa dobrim radnim uslovima i zdravim poslovnim okruženjem.

Ukoliko ste motivisani za ovo radno mesto, pošaljite svoju radnu biografiju na: natasa.perisic@humancapital.co.rs

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i želite da se razvijate u okviru internacionalne kompanije, kliknite ispod na Registruj se/Prijavi se da biste otvorili nalog i prijavili se. Ako već imate nalog i prijavljeni ste, kliknite na dugme Prijavi se odmah!

Podeli